Anasayfa / Haberler / ODA BAŞKANIMIZ BÜLENT ERDOĞAN TEKRAR GÜVEN TAZELEDİ

ODA BAŞKANIMIZ BÜLENT ERDOĞAN TEKRAR GÜVEN TAZELEDİ

Odamızın 18. Olağan Genel Kurul Toplantısı 11 Ocak 2018 tarihinde MEB Şura salonunda delegelerin yoğun katılımıyla gerçekleştirildi.

Katılımın yüksek olduğu kongrede, siz değerli üyelerimizin destekleriyle Oda Başkanımız Sayın Bülent ERDOĞAN yeniden başkanlığa getirildi. Tekrar güven tazeleyen Bülent Erdoğan konuşmasında şunları söyledi:

Değerli arkadaşlar, acısıyla tatlısıyla 4 yılı devirdik. Oy veren vermeyen ayırt etmeyeceğiz.  Bizler Esnaf camiası olarak çok büyük bir aileyiz. Odamızın kapısı tüm üyelerimize açıktır. Mesleğimizi daha iyi yerlere taşımak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Türkiye’ye örnek olacak hizmetler yapmanın gururunu yaşayacağız. Bizler daima esnafımızın yanında bir nefer olarak, Yönetim ve Denetim Kurulu arkadaşlarımızla omuz omuza mücadelelerimize devam edecek hep birlikte sorunlarımızı çözmeye kaldığımız yerden devam edeceğiz.

Bize bu görevi yeniden layık gören, katılımları ve destekleri ile bizlere omuz veren tüm esnafımıza teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum.” dedi.

 

 

HABERLER

ODAMIZ İLE KUDRET GÖZ SAĞLIK GRUBU ARASINDA SÖZLEŞME İMZALANDI

ESNAFIMIZA VIP SAĞLIK HİZMETİ Odamız ile Kudret Sağlık Grubu arasında sağlık hizmeti protokolü imzalandı. Protokolden …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Bayrağı