Anasayfa / Haberler / ODAMIZ İLE KUDRET GÖZ SAĞLIK GRUBU ARASINDA SÖZLEŞME İMZALANDI

ODAMIZ İLE KUDRET GÖZ SAĞLIK GRUBU ARASINDA SÖZLEŞME İMZALANDI

ESNAFIMIZA VIP SAĞLIK HİZMETİ

Odamız ile Kudret Sağlık Grubu arasında sağlık hizmeti protokolü imzalandı. Protokolden kayıtlı tüm üyemiz faydalanacak. Hastane tarafından esnafımıza özel olarak çıkarılacak olan “VİP indirimli Sağlık Kartı” ile tüm esnafımızın aile ve yakınları sıra almadan hasta olarak tedavi işlemlerini yaptırabilecekler.

İŞLEM BAŞINA YÜZDE 10 İNDİRİM

Söz konusu anlaşmaya ilişkin Oda Başkanımız Bülent ERDOĞAN “Bu sözleşme ile kayıtlı tüm esnafımız ve ailesi yüzde 10 indirim kazanacak. Anlaşma kapsamında kan yoluyla bulaşan hastalıklar noktasında dönem içersinde kuaför, güzellik uzmanı ve el ayak bakımı yapan çalışanlara bilgilendirici ve eğitici seminerler düzenlenecek.” Dedi.

Kudret Sağlık Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Serdar BAHADIR ise esnafın tek kişilik odalarda süit sağlık hizmetinden faydalanabileceğini söyledi. Esnafın, 15 bölümlü hastanenin tüm bölümlerinden indirimli olarak faydalanacağına dikkat çeken Bahadır “ En ağır cerrahilerin bile başarıyla yapıldığı hastanemizde bundan sonra esnaf dilediği gibi faydalanacak. Hastanemizin tüm olanaklarını esnafımızla paylaşacağız. SGK anlaşmalı olduğumuz için fiyat farkını ödeyecek onun dışında ekstra bir ücret ödemeyecek.”dedi.

HABERLER

DİKMEN ESNAF KEFALET KREDİ KOOPERATİFİMİZ KURULDU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Bayrağı