Anasayfa / Haberler / AKGO ESNAFI 20000 TL’LİK “FERDİ KAZA SİGORTASI” İLE SİGORTALANDI

AKGO ESNAFI 20000 TL’LİK “FERDİ KAZA SİGORTASI” İLE SİGORTALANDI

Ankara Kuaförler ve Güzellik Salonları İşletmecileri ve Manikürcüler Esnaf Odası’na bağlı tüm üyeler, “Ferdi Kaza Sigortası” kapsamına alındı.

“Ferdi Kaza Sigortası ile üyelerimizi, başlarına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle gerçekleşen ölümcül kazalar sonucunda vefat veya mesleki kariyerinin bitmesi, tam malül olması durumunda teminat altına aldık.

Ankara Kuaförler, Güzellik Salonları ve Manikürcüler Esnaf Odası ile MTG Sigorta ve Aracılık Hizmetleri arasında gerçekleşen protokol ile odamıza bağlı tüm üyelerimiz Ferdi kaza sigortası ile sigortalandı. Oda Başkanımız Bülent ERDOĞAN “ Geçmiş yıllarda gerçekleşen ölüm ve kaza sonucu iş göremez hale gelen üyemizin ailelerinin biraz da olsa yüklerini hafifletmek adına tüm üyemizi Ferdi kaza sigortasına dahil ettik. Üyelerimizi kazalara karşı önemli teminatlarla güvence altına aldık. Ferdi Kaza Sigortası, kazaya uğrayan sigortalının vefatı halinde geride kalan aile fertlerinin sıkıntılarını maddi açıdan hafifletecektir. Üyelerimiz iş görememezlik durumunda da teminat altına alınmışlardır” diye konuştu.

ÜYEMİZDEN ÜCRET ALINMAYACAK

Üye esnaftan sigorta için para alınmayacağını belirten Oda başkanımız Bülent ERDOĞAN “ 2315 üyemizden ücret talebimiz kesinlikle yok. Odamız bütçesinden, kayıtlı üyelerimizin tamamını sigorta kapsamına aldık. Sektörümüze hizmet noktasında birlik ve beraberliği pekiştirmek amacıyla camiamıza sunduğumuz bu büyük hizmet her yıl yenilenecek.”

MTG Sigorta yetkili Müdürü Muhammed EROL “ Kuaför, Güzellik  ve Manikürcü esnafı adına AKGO ile gerçekleştirdiğimiz bu hizmetten dolayı çok mutluyuz. Tüm esnafımızın her zaman yanındayız. Ferdi Kaza Sigortası ile hem vetaf hem de kaza sonrası iş göremezlik söz konusu olduğunda esnafımızı 20 bin TL olarak güvence altına aldık. Sadece işyerlerinde olan kazalar değil, günlük hayatın içerisinde gerçekleşen kazalar da vefat durumları da teminat adlındadır.”

HABERLER

DİKMEN ESNAF KEFALET KREDİ KOOPERATİFİMİZ KURULDU

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye Bayrağı